Про перенесення громадських слухань

від 03.03.2021       № 8

Про перенесення громадських

слухань

Відповідно до ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись Порядком організації громадських слухань, затвердженого рішенням шостої сесії Хорошівської селищної ради восьмого скликання від 20.06.2017 року № 129

1. У зв’язку із застосуванням на території Хорошівської територіальної громади з 03 березня 2021 року обмежувальних протиепідемічних заходів передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки перенести громадські слухання для жителів, що проживають по вул.: Самоцвітній, Чкалова, Шкільній в смт. Хорошів, заплановані на 05.03.2021 року  згідно розпорядження від 25.02.2021 №5. Про дату проведення громадських слухань буде повідомлено додатково.

Селищний голова                                                        Володимир СТОЛЯРЧУК