Про скликання другої сесії Хорошівської селищної ради дев`ятого скликання

Дата: 07.12.2020 11:42

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 04.12.2020                         № 55

Про скликання другої сесії

Хорошівської селищної ради

дев`ятого скликання

1. Керуючись  статтями  42, 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати другу сесію Хорошівської селищної ради дев`ятого скликання.

2. Провести другу сесії дев`ятого скликання 10.12.2020 о 10.00 год. у малому залі Хорошівського Будинку культури.

3.  Внести на розгляд пленарного засідання другої сесії дев`ятого скликання селищної ради наступні проекти рішень:

3.1.Про припинення депутатських повноважень депутатів Хорошівської селищної ради.

3.2. Про визнання повноважень депутатів Хорошівської селищної ради.

3.3.  Про внесення змін до рішення Хорошівської селищної ради від 18.11.2020 №28 «Про утворення, чисельність та персональний склад виконавчого комітету селищної ради»

3.4.Про внесення змін до рішення Хорошівської селищної ради від 18.11.2020 №30 «Про затвердження складу постійних комісій селищної ради»

3.5. Про виконання бюджету Хорошівської селищної ради за 9 місяців 2020 року.

3.6. Про внесення змін до бюджету Хорошівської селищної ради на 2020 рік.

3.7.Про безоплатне прийняття у комунальну власність Хорошівської селищної ради майна та затвердження актів приймання-передачі із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Хорошівського району.

3.8. Про перейменування Хорошівської централізованої бібліотечної системи на Хорошівську бібліотеку та затвердження Статуту Хорошівської бібліотеки в новій редакції.

3.9. Про затвердження Статуту Хорошівського Будинку культури в новій редакції.

3.10. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Хорошівська лікарня».

3.11.Про затвердження Статуту Комунального підприємства «Хорошівська госпрозрахункова стоматологічна поліклініка».

3.12. Про утворення Управління соціального захисту населення Хорошівської селищної ради та затвердження Статуту Управління.

3.13.Про утворення відділу молоді, спорту та охорони здоров`я Хорошівської селищної ради та затвердження Положення про відділ.

3.14. Про утворення відділу управління комунальною власністю та інфраструктури Хорошівської селищної ради та затвердження Положення про відділ.

3.15.Про утворення фінансового відділу Хорошівської селищної ради та затвердження Положення про відділ.

3.16.Про утворення  відділу земельних ресурсів Хорошівської селищної ради та затвердження Положення про відділ.

3.17.Про внесення змін до рішення Хорошівської селищної ради від 11.11.2020 №10 «Про утворення і затвердження структури виконавчих органів Хорошівської селищної ради».

3.18.Про надання згоди на передачу комунального майна з балансу на баланс.

3.19.Про ліквідацію комунальних установ.

3.20. Про надання дозволу на списання основних засобів.

3.21. Про оренду нерухомого майна.

3.22. Про прийняття з державної  власності  у комунальну власність Хорошівської територіальної громади земельних ділянок.

3.23. Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, щодо інвентаризації земельних ділянок розташованих під польовими дорогами на території Хорошівської селищної ради

3.24. Про припинення права користування та вилучення земельних ділянок

3.25. Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)

3.26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості)

3.27. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

3.28. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у власність

3.29. Про надання дозволу на розробку детального плану території населених пунктів селищної ради

3.30. Про надання дозволу  на укладення  договорів для встановлення  строкового земельного сервітуту

3.31. Про продовження терміну дії договорів на управління спадщини не успадкованих земельних ділянок ТОВ «Діва Агролан» із земель реформованого КСП «Україна»

3.32. Про укладання та поновлення договору оренди земельної ділянки

3.33. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність та оренду

3.34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність

3.35.  Про  затвердження проектів    землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою зміни цільового призначення.

3.36. Про постановку в чергу на одержання земельних ділянок під забудову.

3.37. Про розгляд заяв стосовно надання погодження земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства розташованих за межами населених пунктів.

3.38.Про розгляд листа ТОВ «ДМагро» щодо розірвання договорів оренди.

3.39. Різне.

Селищний голова                                                        Володимир СТОЛЯРЧУК