Голодомор 1932-33 років

Дата: 28.11.2020 11:03

27 листопада 2020 року, в Хорошеві, біля пам′ятного знака жертвам Голодомору та політичних репресій відбувся мітинг - реквієм присвячений вшануванню пам’яті Жертв Голодоморів в Україні.
   В четверту суботу листопада вся Україна у жалобі схиляє голову перед нашими співвітчизниками – жертвами Голодомору 1932-33 років. У цей скорботний день ми згадуємо трагедію вселенського масштабу – геноцид українського народу, вчинений комуністичним режимом. Голодомор став національною трагедією і окремою сторінкою в історії українського народу, про яку ми згадуємо з сумом та гіркотою. Україна втратила мільйони своїх кращих синів та дочок – хліборобів, учених, творчу інтелігенцію».
     Вшанувати пам'ять зібралися  представники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, представники установ, організацій та просто небайдужі жителі.
Хвилиною мовчання та покладанням квітів присутні віддали шану пам’яті Жертвам Голодомору.