Про скликання першої сесії Хорошівської селищної ради дев`ятого скликання

Дата: 13.11.2020 15:53

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 13.11.2020                         № 49

Про скликання першої сесії

Хорошівської селищної ради

дев`ятого скликання

(ІІ пленарне засідання)

1. Керуючись  статтями  42, 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати першу сесію Хорошівської селищної ради дев`ятого скликання (ІІ пленарне засідання).

2. Провести ІІ пленарне засідання першої сесії дев`ятого скликання 18.11.2020 о 10.00 год. у малому залі Хорошівського Будинку культури.

3.  Внести на розгляд пленарного засідання першої сесії дев`ятого скликання селищної ради наступні проекти рішень:

3.1. Про припинення депутатських  повноважень депутатів Хорошівської селищної ради.

3.2. Про визнання повноважень депутатів Хорошівської селищної ради.

3.3. Про припинення повноважень в.о.старост Хорошівської селищної ради.

3.4.Про затвердження на посади старост Хорошівської селищної ради.

3.5. Про затвердження керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету.
         3.6. Про утворення, чисельність та персональний склад виконавчого комітету селищної ради.

3.7. Про утворення постійних комісій селищної ради дев`ятого  скликання.

3.8. Про затвердження складу постійних комісій селищної ради.

3.9. Про обрання голів постійних комісій селищної ради дев`ятого скликання.

3.10. Про затвердження Положення про постійні комісії селищної ради дев`ятого скликання.

3.11. Про внесення змін до Статуту Хорошівської територіальної громади.

3.12. Про виготовлення номерних печаток та штампів для довідок старостам Радицького та Топорищенського старостинських округів.

3.13. Різне.

Селищний голова                                                                   Володимир СТОЛЯРЧУК