09.11.2020 на засіданні оперативного штабу Хорошівської селищної ради щодо запобігання поширенню випадків COVID 19 на території Хорошівської ОТГ розглядалось питання забезпечення контролю за виконанням протиепідемічних заходів, визначених для «червоного» рівня епідемічної безпеки.

   Керуючись рішенням позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Житомирської обласної державної адміністрації (Протокол №41 від 06.11.2020), оперативний штаб ВИРІШИВ:

  1. Відділу освіти селищної ради (Матвійчук О.В.):
  •  продовжити освітній процес в закладах дошкільної та середньої освіти Хорошівської селищної ради;
  • в Хорошівських ліцеях №1,2 та Рижанському ліцеї розробити заходи із проведення змішаної форми навчання в 5-11 класах.
  • в усіх навчальних закладах на період карантину посилити суворе дотримання санітарно-протиепідемічного режиму.

2. Заборонити:

- проводити масові (культурні, розважальні, соціальні, релігійні, спортивні) заходи;

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе), окрім застосування адресної доставки;

-  відвідування отримувачами соціальних та реабілітаційних послуг установ і закладів, що надають соціальні або реабілітаційні послуги сім`ям, особам, що перебувають у складних життєвих обставинах.

3. Роботу закладів торгівлі продуктами харчування, промисловими товарами та побутового обслуговування здійснювати з дотриманням вимог Постанов головного санітарного лікаря  України.

4. Дане рішення переглядати по мірі суттєвих змін епідеміологічної ситуації на території Хорошівської селищної ради.