ЩИРІ ВІТАННЯ ПЕДАГОГАМ

Дата: 02.10.2020 15:55

Напередодні професійного свята – Дня працівників освіти, Хорошівський селищний голова Володимир Столярчук привітав педагогів Хорошівської громади з їх чудовим святом. Керівнику відділу освіти Олені Матвійчук та колегам побажав міцного здоров`я, плідної праці, а також за відмінну роботу передав подяки з подарунками для вчителів закладів освіти Хорошівської селищної ради:

• Баляс  Наталії Леонідівні, соціальному педагогу Рижанського ліцею;
  • Беляк Тетяні Василівні, вихователю Рижанського закладу дошкільної освіти  «Горобинка»;
  • Бондарчук Валентині Анатоліївні, вихователю-методисту Хорошівського ЦРД «Веселка»;
  • Стельмащук Ользі Ігорівні, вчителю початкових класів Грушківської ЗОШ І-ІІІ ступенів;
  • Яковенко Олені Адольфівні , заступнику директора з навчально-виховної роботи  Хорошівського ліцею №1.

Зичимо усім вчителям душевного спокою, світлої надії, домашнього затишку та добробуту!