День усиновлення

Дата: 01.10.2020 16:59

В останній день вересня Україна відзначає День усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любовіта матері їх Софії.

В Хорошівськійгромаді функціонує 2 дитячі будинки сімейного типу,5 прийомних сімей,  2 патронатні сім’ї, яких 30 вереснявідвідали, привітали та  вручили подарунки селищний головаВ.Столярчук, заступник селищного головиВ.Зіник, начальник відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населенняН.Осадчук, начальник служби у справах дітей Хорошівської селищної радиО.Семеній.

Щиро сподіваємося, що в нашій громаді є люди, які своєю любов’ю, милосердям і турботою відкриють свої серця і двері домівок для дітей, які з різних причин втратили батьківську турботу.

Пам’ятайте - дитина чекає на Вас!

Ольга Кучер, заступник начальника відділу