Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території

Дата: 28.09.2020 09:45

ОГОЛОШЕННЯ

про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території:

• ДПТ: «Корегування детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Патріотів, 1 в смт Хорошів Хорошівського району Житомирсько області».

Підстава для розроблення ДПТ:

Рішення двадцять сьомої чергової сесії VIII скликання №763 від 28.08.2020 року  Хорошівської селищної ради Хорошівського р-ну Житомирської області «Про корегування детального плану території»;

Проекти розроблені у відповідності до:

Закону України  «Про регулювання містобудівної діяльності»;

–  ДБН Б.2.2-12:2019 «Планування і забудова територій»;

–  ДБН Б.1.1.14-2012 «Склад та зміст детального плану території»;

– ДСП 2.2.1-2004 «Державні санітарні правила планування та забудови населених пунктів.

Місце ознайомлення з проектом детального плану територій: в приміщенні Хорошівської селищної ради Хорошівського р-ну Житомирської обл..

Юридична адреса: Житомирська обл. Хорошівський р-н смт. Хорошів, вул. Героїв України, 13

Строк ознайомлення, подання та прийом пропозицій: протягом одного місяця з дня оприлюднення повідомлення. Відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності” ( 3038-17 ) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів, за адресою: Житомирська обл. Хорошівський   р-н смт. Хорошів, вул. Героїв України, 13 в приміщенні Хорошівської селищної ради Хорошівського р-ну Житомирської обл..

Громадські слухання відбудуться на території о’бєкта будівництва який розташований: смт. Хорошів вул.. Патріотів, 1, 23.10.2020 р. об 11год. 00хв.