Про скликання позачергової двадцять восьмої сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 23.09.2020 16:19

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 22.09.2020                № 37

Про скликання позачергової двадцять восьмої

сесії селищної ради восьмого скликання

1. Керуючись  статтями  42, 46 та 46  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати позачергову двадцять восьму сесію Хорошівської селищної ради восьмого скликання.

2. Головам постійних комісій провести засідання профільних постійних комісій відповідно до вимог статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

3. Провести пленарне засідання позачергової двадцять восьмої сесії 25.09.2020 о 10.00 год. у малому залі Хорошівського будинку культури.

4.  Внести на розгляд пленарного засідання двадцять восьмої сесії селищної ради наступні проекти рішень:

4.1. Про    добровільне приєднання  до Хорошівської об’єднаної територіальної громади Радицької територіальної громад.

4.2. Про   внесення змін до селищного бюджету  на 2020 рік.

4.3.  Про    внесення   змін  до  рішення Хорошівської      селищної      ради від 30.12.16 № 18 «Про утворення і затвердження структури виконавчих органів та штатного розпису Хорошівської селищної ради».

4.4. Про внесення змін до структури комунальних закладів Хорошівської селищної ради.

4.5. Про внесення змін до рішення №597 від 21.10.19 року «Про   встановлення тимчасових розмірів надання у власність земельних ділянок комунальної власності, розташованих за межами населених пунктів для ведення особистого селянського господарства»

4.6. Про внесення змін до рішення Хорошівської селищної ради від 21.08.19 № 573 «Про затвердження переліку земельних ділянок  сільськогосподарського призначення для продажу права оренди  на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами»

4.7. Про припинення права користування та вилучення земельних ділянок

4.8. Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості)

4.9. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості)

4.10. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок

4.11. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою з метою  зміни цільового призначення

4.12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність.

4.13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки.

4.14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність та в оренду

4.15. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у власність

4.16. Про прийняття в комунальну власність Хорошівської територіальної громади  нерухомого майна, комунальних установ та підприємств, що належать   до спільної власності територіальних громад сіл, селищ Хорошівського району.

4.17. Різне.

Селищний голова                                                           Володимир СТОЛЯРЧУК