Житомирська область, Хорошівський район

Благодійна допомога

Дата: 27.12.2017 16:53

Новорічна пора – це довгоочікуваний час подарунків, неймовірних вражень, приємних несподіванок для кожної людини, а особливо для дітей.

Наразі наші діти побували на святковій ялинці в Житомирі, отримали новорічні подарунки від селищної ради діти з інвалідністю, діти – сироти та діти учасників АТО. За сприяння Народного Депутата України П.Дзюблика привітання надійшло для дітей із сімей у складних життєвих обставинах, із багатодітних сімей, дітей – сиріт.

Свята лише розпочалися, тому ми бажаємо всім дорослим, всім, хто причетний до захисту прав дітей створити незабутні Новорічні свята для кожного маленького мешканця громади.

Начальник відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Надія Осадчук