СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ

Дата: 13.11.2017 16:47

Програма «Розвитку фізичної культури і спорту, будівництва, реконструкції та ремонту спортивних споруд на період до 2020 року», що наразі реалізується відділом сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення, визначає необхідні заходи до зміцнення здоров’я населення територіальної громади, залучення до активного здорового способу життя, сприяння у розвитку спортивних досягнень дітей та молоді.

Звісно, вся спортивно – масова робота проводиться за фінансової підтримки селищної ради, плідної співпраці із старостинськими округами, ДЮСШ, відділом освіти Хорошівської селищної ради.

Так, відповідно обласного Положення про проведення Спортивних ігор школярів Житомирщини, розпочалися змагання з різних видів спорту між навчальними закладами нашої громади та триватимуть до травня 2018 року. Дев’ятого та десятого листопада відбулися змагання з шахів між учнівськими колективами загально – освітніх шкіл, місцевими гімназії та НВК, що проходили за суддівства тренера ДЮСШ Муського А.Л.

Переможцями в командному заліку стали:

перше місце - Поромівська ЗОШ та Хорошівська гімназія;

друге місце -   Давидівський НВК та Хорошівський НВК;

третє місце -   Дворищенська ЗОШ та Рижанська гімназія.

В одиночних змаганнях вибороли перемогу:

Опанасюк Олексій –Хорошівська гімназія, Михайленко – Мошківська Моніка – Хорошівська гімназія.

Кравченко Олексій – Сколобівська ЗОШ, Піонтківська Катерина – Поромівська ЗОШ.

Разом з тим, варто відмітити, що по результатах Спортивних ігор школярів у  2016 -2017 навчальних роках перемогу здобули за:

перше місце - Хорошівський НВК та Поромівська ЗОШ;

друге місце -  Хорошівська гімназія та Давидівська ЗОШ;

третє місце -   Краївщинський НВК та Дворищенська ЗОШ.

Баранівський Олександр, спеціаліст відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення