Про проведення позачергової одинадцятої сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 19.02.2018 16:24

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 15.02.2018      № 13

Про проведення позачергової одинадцятої  сесії селищної ради восьмого скликання

1. Керуючись  статтями  42,46 та 46  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати позачергову одинадцяту  сесію Хорошівської селищної ради восьмого скликання.

2. Головам постійних комісій провести засідання профільних постійних комісій відповідно до вимог статті  47  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

3. Провести пленарне засідання позачергової одинадцятої сесії 21.02.18 о 10.00 год. у приміщенні селищної ради.

4.    Внести на розгляд пленарного засідання позачергової одинадцятої  сесії селищної ради наступні проекти рішень:

4.1. Про передачу земельних ділянок державної власності у комунальну власність Хорошівської територіальної громади.

4.2. Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

4.3. Про затвердження Методики розрахунку оренди і порядку використання плати за оренду майна, що є комунальною власністю Хорошівської селищної ради.

4.4. Про   затвердження    звіту про виконання селищного бюджету за 2017 рік.

4.5. Про звернення депутатів Хорошівської селищної ради до Хорошівської районної ради щодо передачі  в оренду приміщення для архівної установи Хорошівської селищної ради в якому розміщувалась місцева архівна установа «Трудовий архів району».

4.6. Про внесення змін до рішення Хорошівської селищної ради від від 27.12.16 №11 «Про утворення, чисельність та персональний склад виконавчого комітету селищної ради».

4.7. Про збільшення батьківської плати за навчання дітей.

4.8. Про внесення   змін   до  рішення Хорошівської      селищної      ради від 30.12.16 № 18 «Про утворення і затвердження структури виконавчих органів та штатного розпису Хорошівської селищної ради».

4.9. Про перейменування вулиці Жукова в смт. Хорошів.

4.10. Про прийняття майна в комунальну власність Хорошівської територіальної громади.

4.11.  Про припинення права користування та вилучення земельних ділянок.

4.12. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

4.13. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у межах населених пунктів.

4.14. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення (відновлення) меж не успадкованих земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості).

4.15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) під існуючими  енергетичними об’єктами   ПрАТ «ЕК«Житомиробленерго» та укладання договорів оренди на земельні ділянки в межах сіл Хорошівської селищної ради.

4.16. Про затвердження технічної документації із землеустрою та передачу у власність земельних ділянок.

4.17. Про затвердження проекту землеустрою та передачу у власність земельних ділянок у межах населених пунктів селищної ради.

4.18. Про погодження передачі у власність земельних ділянок у розмірі частки (паю) за межами населених пунктів.

4.19. Про укладання договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що входять до складу спадщини, власники яких померли за відсутності спадкоємців, а також відмови її прийняття після спливу шести місяців.

4.20. Про встановлення поштової (юридичної) адреси об’єктам нерухомого майна.

4.21. Про надання дозволу на розробку детального плану території населених пунктів селищної ради.

4.22.     Про розгляд листа Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області щодо надання земельних ділянок за межами населенних пунктів.

4.23. Про внесення змін до рішення 5 сесії 8 скликання від 26.04.17 №113 «Про Програму охорони навколишнього природного  середовища Хорошівської селищної ради на 2017-2019 роки».

4.24. Про оренду нерухомого майна.

4.25. Різне: інформації, повідомлення, запити.

Селищний голова                                                                  В.В. Столярчук