Департамент агропромислового розвитку та економічної політика облдержадміністрації інформує про роботу соціальної онлайн платформи длг підтримки невеликих сільськогосподарських товаровиробників, покликано: допомогти їм знайти своїх покупців.

    «Відкритий ринок» - це майданчик, на якому можуть зустрітися бе. посередників виробники сільськогосподарської продукції та її споживачі.

  Проект всеукраїнський. Споживачі Житомирської області зможуть знайп продукцію після того, як будуть зареєстровані перші регіональні виробники, ліс за підтримки асоціації міст України та Міжнародного фонду Відродження.

   «Відкритий ринок» не є комерційним проектом, а виключно соціальним, тому не передбачає жодної системи оплати.

  Платформа доступна за адресою: https: rynok.in.ua. З більш легальною інформацією про проект можна ознайомитися за посиланням: https:auc.org.ua/novyna/vidkrytyy-rynok-staiTuye-onlayn-proyekt-za-pidtrymky-amu.

    Прохання максимально поширити інформацію серед представників бізнесу, фермерів, виробників сільгосппродукції та жителів громад (безпосередньо абс шляхом інформування на сайтах, сторінках у соцмережах громад, у місцевих ЗМI).