Працюємо, допомагаємо та вчимося

Дата: 14.08.2020 11:10

Активно продовжується спільна робота працівників  відділу сім'ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення із спеціалістами Хорошівського бюро правової допомоги. Ми спільно відвідуємо родини, які з певних причин не мають можливості отримати консультації безпосередньо у бюро чи у відділі, проводимо інформаційні кампанії з метою покращання обізнаності мешканців громади про можливість отримання соціальних послуг, а також, коли це стосується захисту прав дітей, працюємо разом на прийомі у спеціалістів бюро правової допомоги.

А ще, спеціалістам відділу така співпраця допомагає набути додаткових знань, досвіду у наданні соціальних послуг з представництва інтересів та посередництва.

Варто зазначити, що ми завжди відкриті до взаємодії з тими, хто готовий працювати на користь маленького чи дорослого громадянина нашої громади.

Олена Якубенко, соціальний працівник