За підтримки голови Житомирської ОДА Віталія Бунечка в Хорошівській громаді реалізуються проекти в рамках Концепції «Нової української школи» та соціально-освітній проект «Якісне харчування – здорова дитина»:

- капітальний ремонт Хорошівської гімназії в рамках Концепції «Нової української школи» за адресою: вул.Гвардійців         Кантемирівців, 4 в смт.Хорошів Житомирської області;

- на ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) закладів загальної середньої освіти.

Житомирською обласною державною адміністрацією виділено іншу субвенцію на будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту, а саме: футбол, баскетбол, волейбол, великий теніс, який встановлено на території Зубринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, розташованої за адресою:вул.Пушкінська, 26 с.Зубринка Хорошівського району.

Також за сприяння очільника області в Хорошівській ОТГ реалізовано ряд проектів з благоустрою громади:

• благоустрій території за адресою: смт.Хорошів вул.Героїв України, 55 (облаштування дитячого майданчика);
  • відновлення вуличного освітлення центральної вулиці в с.Зубринка Хорошівського району.

Реалізація даних проектів на території Хорошівської ОТГ дає змогу  покращити освітні можливості та забезпечити здоровий спосіб життя наших маленьких мешканців, створення комфортних умов  проживання для  жителів громади.