Робота Мобільної бригади

Дата: 28.07.2020 10:03

Відділ сімї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради спільно з службою у справах дітей, працівниками поліції, в.о.старост продовжує працювати з населенням громади у напрямку упередження складних життєвих обставин, профілактики захворюваності на COVID-19. За час карантину Мобільна бригада відвідала сімї з дітьми у кожному населеному пункті ОТГ.

В черговий раз, Мобільна бригада працювала 27 липня в Хорошеві та Дашинському старостинському окрузі з мамами та дітками, з бабусями та внуками. А на виконання завдання обласного центру соціальних служб та за підтримки  конгресу українців Канади, Канадсько-Української фундації, Help Us Help та міжнародної корпорації Meest Express в рамках започаткованої програми «Допомога дітям України», спрямованої на забезпечення сімей і дітей продуктовими та гігієнічними наборами, родина Сергієнків отримала допомогу продуктами харчування, засобами гігієни, побутової хімії та індивідуального захисту.

Олена Якубенко, соціальний працівник