ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

Дата: 23.07.2020 19:02

22 липня відбулось  засідання виконавчого комітету Хорошівської  селищної ради, під час якого прийнято рішення про встановлення розпорядку роботи для кафе, ресторанів, барів, розважальних, відпочинкових та торгівельних закладів, які здійснюють свою діяльність на території селищної ради до 22 години для об’єктів розміщених в жилих приміщеннях, та до 23 години для окремо розміщених закладів.

Також розглядалось  питання соціального обслуговування одиноких та непрацездатних громадян. Прийнятим рішенням зобов’язано в.о. старост взяти під особливий контроль стан проживання та утримання громадян даної категорії.

Окремим питанням було розглянуто спрямування Субвенції з державного бюджету на придбання житла для дітей-сиріт, дітей,позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа.

Одноголосно було прийнято рішення про відзначення обдарованих учнів, які навчаються в закладах освіти Хорошівської селищної ради, по 1000 грн. кожному.