ПРОВЕДЕННЯ СПОРТИВНИХ ЗАХОДІВ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

Дата: 17.07.2020 13:12

15 липня 2020 року відбулось засідання оперативного штабу щодо запобігання поширенню випадків COVID 19 на території Хорошівської селищної ради з питання проведення спортивних заходів під час карантинних обмежень на території Хорошівської селищної ради.    Оперативний штаб надав рекомендацію щодо проведення спортивних заходів на території Хорошівської селищної ради із дотриманням рекомендацій, затверджених постановою головного державного санітарного лікаря України, а саме:

- проведення спортивних заходів без глядачів, в яких беруть участь не більше 50 осіб;

- перед початком змагань проводити температурний скринінг усім учасникам;

- забезпечення учасників антисептиками та паперовими рушниками;

- забезпечити відсутність скупчення людей, зокрема прибуття команд має бути рознесено в часі;

- організаторам змагань рекомендовано забезпечувати протиепідемічні заходи з дотриманням карантинних обмежень.