26 червня на засіданні виконавчого комітету Хорошівської  селищної ради прийнято рішення про часткове послаблення карантинних заходів на території Хорошівської селищної ради, а саме:

                  1. Встановити карантин на території Хорошівської селищної ради до 31 липня поточного року.

                  2. На період дії карантину мешканцям громади рекомендовано:

- при собі мати документи, що посвідчують особу, підтверджують громадянство чи її спеціальний статус;

- в громадських будинках, спорудах перебувати в засобах індивідуального захисту (маски, респіратори), з дотриманням протиепідемічних вимог;

- забороняється самовільно залишати місця самоізоляції, обсервації.

         3. Забороняється відвідування закладів освіти її здобувачами в групах більше 10 осіб, крім участі у зовнішньому незалежному оцінюванні та інших невідкладних заходах освіти.

              4. Проводити масові (культурні, розважальні, соціальні, релігійні, спортивні без глядачів) заходи за участю більше однієї особи на 5 кв.м площі будівлі або території (якщо захід проводиться на відкритому повітрі.

             5. Рекомендувати власникам закладів громадського харчування, ресторанного бізнесу та кафе обмежити свою діяльність до 22 години.

                 6. Заборонити роботу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

          7. Рекомендувати директору кооперативного ринку Ротенбергу В.І. посилити контроль за дотриманням карантинних заходів на території кооперативного ринку в смт.Хорошів по вул.Ринковій, 34.

        8. В.о. старостам по старостинських округах проводити роз’яснювальну роботу серед населення про дотримання протиепідемічних вимог із застосуванням засобів індивідуального захисту при відвідуванні громадських місць, магазинів та молитовних служб.