Про скликання позачергової двадцять шостої  сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 24.06.2020 08:10

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 23.06.2020                № 32

Про скликання позачергової двадцять шостої  сесії

селищної ради восьмого скликання

1. Керуючись  статтями  42,46 та 46  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати позачергову двадцять шосту сесію Хорошівської селищної ради восьмого скликання.

2. Головам постійних комісій провести засідання профільних постійних комісій відповідно до вимог статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

3. Провести пленарне засідання позачергової двадцять шостої  сесії 26.06.2020 о 10.00 год. у малому залі Хорошівського будинку культури.

4.  Внести на розгляд пленарного засідання двадцять шостої  сесії селищної ради наступні проекти рішень:

4.1. Про пониження ступеня Дашинського філіалу Хорошківського ліцею №1.

4.2. Про пониження ступеня перейменування Грушківської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів.

4.3.Про  внесення  змін    до   структури Хорошівського ліцею № 1.

4.4. Про перейменування Поромівського ДНЗ в комунальний заклад – Поромівський заклад дошкільної освіти Житомирської області.

4.5. Про внесення змін до рішення Хорошівської селищної    ради   від  21.08.2019 № 573 «Про затвердження переліку земельних ділянок  сільськогос-подарського призначення для продажу права оренди  на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами».

4.6. Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

4.7. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою зміни цільового призначення.

4.8. Про встановлення та внесення змін до поштової (юридичної) адреси об’єктам нерухомого майна.

4.9. Різне: запитання, інформації.

Селищний голова                                                           Володимир СТОЛЯРЧУК