Дата: 19.06.2020 14:44

Хорошівська селищна рада за повідомленням адміністрації  КНП «Хорошівська ЦРЛ» Хорошівської районної ради  інформує, що 19.06.2020 р.  зареєстровано випадок захворювання короновірусної хвороби COVID-19 в медичного працівника лікарні, результат аналізу ПЛР від 18.06.2020  № 11678.  В контакті з хворою перебувало 20 медичних працівників,  у зв’язку з цим з 19.06.2020 року тимчасово припинено роботу інфекційного відділення та відділення анестезіології та інтенсивної терапії. Госпіталізація тяжких хворих  буде проводитися до відділення анестезіології  та інтенсивної терапії КНП «Черняхівське ТМО» Черняхівської районної ради. Дитяче, терапевтичне та хірургічне відділення КНП «Хорошівська ЦРЛ» Хорошівської ради буде приймати на госпіталізацію ургентних хворих. Плановий прийом пацієнтів з 19.06.2020 р. тимчасово припинено.

Селищна рада