1ЧЕРВНЯ-МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Дата: 26.05.2020 15:34

З цієї нагоди відділ сім’ї, дітей молоді спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради провів 25 травня робочу нараду за участю начальника служби у справах дітей Олени Семеній, інспектора ювенальної превенції Василя Кривця, директора будинку культури Зофії Райковської, методиста  будинку культури Віталія Райковського.

Підчас наради обговорювався план спільних заходів, спрямованих на привернення уваги громадськості до вирішення проблем дітей, їх всебічного забезпечення та соціальної підтримки в умовах адаптивного карантину.Водночас, було прийнято рішення щодо проведення з 25 травня по 01 червня 2020 року рекламно - інформаційної кампанії, що мотивуватиме батьків до належного виконання батьківських обов’язків, до постійної турботи, уваги до синів та доньок, їх змістовного та корисного відпочинку, ми запускаємо в соціальних мережах челендж, де діти зможуть презентувати свої таланти та творчі здібності, серед дітей оголошується конкурс малюнку «Я малюю права».

Ольга КУЧЕР, заступник начальника відділу