Підтримка сімей в умовах карантину продовжується

Дата: 01.05.2020 07:49

Мобільна бригада соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від насильства за участю працівників відділу сім’ї, дітей молоді, спорту та соціального захисту населення та служби у справах дітей Хорошівської селищної ради, ювенальної превенції здійснила виїзд у Рижанський  старостинський округ та смт Хорошів для проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи серед сімей різних категорій щодо дотримання  умов карантину,  забезпечення  предметами першої необхідності, продуктами харчування, необхідності забезпечення безперервного дистанційного навчання дітей.

Також малозабезпеченим сім'ям, надано продуктові набори за підтримки керівника ТОВ «Надра» та  гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття від небайдужих жителів громади.

Висловлюємо Вам щиру вдячність за  підтримку найвразливіших категорій населення та маємо надію, що й надалі Ви будете робити добро, яке повернеться  до Вас сторицею.