Дата: 10.04.2020 20:59

10.04.2020 року  виконком Хорошівської селищної ради ухвалив обмежувальні заходи на період Великодніх свят та поминальних днів на території Хорошівської селищної об’єднаної територіальної громади.

Жителям громади рекомендовано проводити прибирання могил з дотриманням заходів особистої безпеки та наявності засобів захисту, у кількості не більше 3-х осіб біля однієї могили.

Закрити на період Великодніх свят та поминальних днів кладовища для відвідування в смт.Хорошів та  по старостинських округах селищної ради.

Виконавчий комітет Хорошівської селищної ради