Про скликання позачергової двадцять четвертої   сесії    селищної ради восьмого скликання

Дата: 09.04.2020 07:51

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 03.04.2020                № 29

Про скликання позачергової двадцять

четвертої   сесії    селищної ради

восьмого скликання

1. Керуючись  статтями  42,46 та 46  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати позачергову двадцять четверту сесію Хорошівської селищної ради восьмого скликання.

2. Головам постійних комісій провести засідання профільних постійних комісій відповідно до вимог статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

3. Провести пленарне засідання позачергової двадцять четвертої сесії 10.04.2020 о 10.00 год. в будівлі Хорошівського будинку культури (в зв’язку з карантинними заходами).

4.  Внести на розгляд пленарного засідання двадцять четвертої  сесії селищної ради наступні проекти рішень:

4.1. Про  внесення  змін до рішення Хорошівської селищної ради № 25 від 17.01.17 «Про затвердження Регламенту роботи Хорошівської  селищної ради VIIІ скликання».

4.2. Про Програму розвитку охорони здоров'я на території Хорошівської селищної ради на 2020 рік.

4.3. Про затвердження звіту про виконання Програми соціально економічного та культурного розвитку на 2019 рік.

4.4. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Хорошівської селищної за І квартал 2020 року.

4.5. Про внесення змін до  селищного бюджету Хорошівської селищної на 2020 рік.

4.6  Про    внесення   змін   до  рішення Хорошівської      селищної      ради від 30.12.16 № 18 «Про утворення і затвердження структури виконавчих органів та штатного розпису Хорошівської селищної ради».

4.7. Про  затвердження  Положення   про порядок надання  земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства  із земель комунальної власності на території Хорошівської селищної ради.

4.8. Про припинення права користування та вилучення земельних ділянок.

4.9. Про встановлення та внесення змін до поштової (юридичної) адреси об’єктам нерухомого майна.

4.10.  Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок  в натурі (на місцевості).

4.11.  Про продовження дії договорів оренди земельних ділянок.

4.12. Про постановку в чергу на одержання земельних ділянок.

4.13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачі їх у власність та оренду.

4.14. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність та в оренду

4.15.   Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

4.16. Про надання дозволу виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо поділу земельних ділянок.

4.17. Про надання дозволів на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок (паїв)  в натурі (на місцевості).

4.18. Про проведення земельних торгів у формі аукціону з продажу права оренди  земельних  ділянок.

4.19. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок (паїв) в натурі (на місцевості) та надання земельних ділянок у власність та в оренду.

4.20. Про  затвердження проектів    землеустрою щодо відведення земельних ділянок з метою зміни цільового призначення.

4.21. Про надання дозволу на розробку детального плану території населених пунктів селищної ради.

4.22. Про  припинення договорів оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що входять до складу спадщини, власники яких померли за відсутності спадкоємців, а також відмови від її прийняття після спливу шести місяців.

4.23. Про на дання  в оренду не успадкованих земельних ділянок (паїв).

4.24. Різне: інформації, повідомлення.

Селищний голова                                                           Володимир СТОЛЯРЧУК