Відвідування сімей в період карантину

Дата: 03.04.2020 22:08

Відділ сім'ї, молоді, спорту та соціального захисту населення разом з службою у справах дітей відвідали сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах,  сім’ї, в які діти повернулися із закладів інституційного догляду та виховання, опікунські, прийомні сім’ї, дитячий будинок сімейного типу в Краївщинському, Дашинському старостинських округах, смт.Хорошів та провели інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо здійснення заходів спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 (недопущення під час карантину перебування груп дітей на вулиці, дитячих майданчиках, в інших громадських місцях, відвідування родичів, а також залишення дітей без нагляду дорослих). Роз’яснено про необхідність здійснення щоденних дезінфікуючих заходів в житловому приміщенні та заходів, які упереджують захворюваність на коронавірус (часте миття рук, перебування вдома і т.д.).  За сприяння Хорошівської селищної ради, сім’ї забезпечуються засобами індивідуального захисту (маски, рукавички).

Робота в цьому напрямку буде продовжуватися у всіх старостинських округах.

Соціальний працівник Якубенко Олена