ЗАСІДАННЯ ОПЕРАТИВНОГО ШТАБУ ХОРОШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 02.04.2020 12:59

01.04.2020 на засіданні оперативного штабу Хорошівської селищної ради щодо запобігання поширенню випадків COVID 19 на території Хорошівської ОТГ розглядалось питання роботи недільного ринку в період карантину, підвіз медичних працівників, забезпечення продуктами харчування жителів населених пунктів, де відсутні торгові точки. По кожному питанню прийнято відповідне рішення, а саме:

1) члени оперативного штабу вирішили, що відкриття недільного ринку на даний час не є доцільним, так як це призведе до великого скупчення людей;

2) селищною радою виділено автомобіль для підвезення медичних працівників Хорошівського центру первинної медико-санітарної допомоги до місця роботи;

3) визначено фізичних осіб-підприємців, які є операторами ринку харчових продуктів, та можуть здійснювати торгівлю продуктами харчування в сільській місцевості, де немає магазинів та торгових точок.