18 березня на засіданні виконавчого комітету Хорошівської  селищної ради прийнято рішення щодо посилення обмежувальних заходів з попередження розповсюдження короновірусу COVID -19, а саме:

1. Виділити 50 тис.грн. для придбання дезінфікуючих засобів та засобів особистої гігієни для Хорошівського ЦПМСД та Хорошівської центральної районної лікарні.

2. Звернути особливу увагу на потреби одиноких пенсіонерів, осіб з обмеженими фізичними можливостями,  сімей, які перебувають в складних життєвих умовах, шляхом залучення соціальних робітників, фельдшерів, завідуючих клубів та бібліотек до виявлення осіб даних категорій.

3. Максимально перевести роботу педагогічних працівників на дистанційний доступ ( робота вдома) шляхом застосування електронних засобів та інформаційно-комунікаційних технологій.

4. В зв’язку з відміною транспортного сполучення із населеними пунктами Хорошівської громади забезпечити дистанційний доступ (робота вдома) для працівників установ та організацій громади, які проживають за межами селища із обов’язковим дотриманням виробничого процесу.

       Хорошівському житлово-комунальному підприємству бути готовим до проведення в разі необхідності дезінфекції об`єктів.