Соціальні послуги стають ближчими до людей громади

Дата: 11.03.2020 17:01

... завдяки впровадженню в дію Програмного комплексу «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада», до якого наразі підключено відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради відповідно наказу Мінсоцполітики від 22.01.2020 року №45.

Відтепер, мешканці населених пунктів у старостинських округах зможуть на місцях отримувати соціальні послуги для призначення всіх  видів соціальної підтримки. Прийом та оброблення заяв від населення та інших документів здійснюватимуть в.о.старост та головний спеціаліст відділу.

Працівники селищної ради, спеціалісти відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення, Управління праці та соціального захисту населення РДА проводять інформаційно – роз’яснювальну роботу серед населення щодо змін в організації роботи з призначення державних допомог, а також відбудеться навчання в.о.старост та діловодів старостатів.

Заступник начальника Ольга КУЧЕР