Розпочато курс «Соціальні фактори впливу на життєдіяльність жінок»

Дата: 13.02.2020 13:56

13.02.2020 року у відділі сім'ї дітей молоді спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради для жінок у складних життєвих обставинах розпочато курс «Соціальні фактори впливу на життєдіяльність жінок».Проведено перше заняття з елементамитренінгу, під час якого учасниці курсу отримали практичні поради та здобули певні навички щодо особистого впливу на позитивне функціонування сім’ї. Цікаві вправи, перегляд та аналіз відеосюжету « Я-Жінка», обговорення особистісних взаємовідносин в родині, а ще участь у конкурсі «Марафон чистоти» – це ті основні аспекти на чому було побудоване заняття і саме це зацікавило жінок до наступної зустрічі, що, доречі, відбуватимуться щомісячно.

Соціальний працівник  Олена ЯКУБЕНКО