Про роботу мобільної бригади

Дата: 23.01.2020 16:20

22 січня 2020 року членами мобільної бригади, інспектором ювенальної превенції та в.о. старости було проведений черговий рейд по Рижанськомустаростинському окрузі та охоплено такі села: Рижани, Невирівка, Знам’янка, Волянщина. Відвідано сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах, обговорено питання відповідальності за виховання дітей, піклування про стан їх здоров’я. Акцентовано увагу батьків на обов’язковість, вразі перших проявів ознак хвороби дитини, вчасного звернення в медичні заклади.З членами родин проведено профілактичну роботу щодо ведення здорового способу життя, попередження насильства в сім’ї. За результатами  відвідування сімей виявлено неналежне виконання батьківських обов’язків та порушення стану санітарно-гігієнічних умов проживання та вирішено стан функціонування даних сімей розглянути на комісії з захисту прав дітей.

Голяченко А.О., фахівець із соціальної роботи