Про скликання  чергової двадцять другої  сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 13.12.2019 11:00

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 09.12.2019          №  48

Про скликання  чергової двадцять другої  сесії

селищної ради восьмого скликання

1. Керуючись  статтями  42,46 та 46  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати чергову двадцять другу  сесію Хорошівської селищної ради восьмого скликання.

2. Головам постійних комісій провести засідання профільних постійних комісій відповідно до вимог статті  47  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

3. Провести пленарне засідання чергової двадцять другої  сесії 20.12.19 о 10.00 год. у приміщенні селищної ради.

4.  Внести на розгляд пленарного засідання двадцять другої  сесії селищної ради наступні проекти рішень:

4.1. Про Програму соціально-економічного та культурного розвитку населених пунктів Хорошівської  селищної ради на 2020 рік.

4.2. Про Програму культурно-освітнього розвитку громади на 2020 рік.

4.3. Про Програму охорони навколишнього природного середовища Хорошівської селищної ради на 2020-2023 роки».

4.4. Про Програму зайнятості населення на території Хорошівської селищної ради на 2020 рік..

4.5. Про Програму проведення селищних заходів.

4.6. Про внесення змін до селищного бюджету на 2019 рік.

4.7. Про селищний бюджет на  2020 рік.

4.8. Про план роботи селищної ради на І півріччя 2020 року.

4.9. Про план діяльності Хорошівської  селищної ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

4.10. Про організацію звітів депутатів Хорошівської селищної ради та в.о. старост.

4.11. Про затвердження рішень виконавчого комітету прийнятих в міжсесійний період.

4.12. Про встановлення надбавки та преміювання селищного голови, заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів та секретаря ради на 2020 рік.

4.13. Про оренду нерухомого майна.

4.14. Про списання комунального майна.

4.15. Про внесення змін до структури комунальних установ Хорошівської селищної ради

4.16. Про     внесення   змін   до  рішення Хорошівської   селищної   ради  від 27.12.16   №  11      «Про утворення,  чисельність та персональний  склад виконавчого     комітету   селищної ради»

4.17. Про    внесення   змін   до  рішення Хорошівської      селищної      ради від 30.12.16 № 18 «Про утворення і затвердження структури виконавчих органів та штатного розпису Хорошівської селищної ради».

4.18. Про складання депутатських повноважень Косим К.М.

4.19. Про звернення депутатів Хорошівської селищної ради до депутатського корпусу Радицької та Топорищенської сільських рад з ініціативою приєднання відповідних територіальних громад до Хорошівської територіальної громади.

4.20 Про Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами на 2020 рік.

4.21. Про збільшення рівня інвестиційної привабливості Хорошівської селищної ради у галузі промисловості та енергетики.

4.22. Про землі комунальної власності, розташовані в межах населених пунктів для ведення особистого селянського господарств.

4.23. Про використання земельних ділянок із земель запасу комунальної власності на території Грушківського старостинського округу.

4.24. Про припинення права користування та вилучення земельних ділянок.

4.25. Про встановлення поштової (юридичної) адреси об’єктам нерухомого майна.

4.26.  Про продовження дії договорів оренди земельних ділянок.

4.27. Про надання дозволу на укладення договору для встановлення  строкового земельного сервітуту.

4.28. Про надання дозволів на виготовлення документації із землеустрою

4.29. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність та в оренду.

4.30. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельної ділянки.

4.31. Про продовження терміну дії договорів на управління спадщини не успадкованих земельних ділянок ТОВ «Діва Агролан» із земель реформованого КСП «Україна».

4.32. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (віднов-лення) меж неуспадкованих земельних ділянок паїв в натурі (на місцевості).

4.33. Про затвердження детального плану територій.

4.34. Про розгляд листа ТОВ «Діва-Агролан».

4.35. Про розгляд листів Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області.

4.36. Запитання, інформації.

Селищний голова                                                           В.В. Столярчук