ХОРОШІВСЬКА   СЕЛИЩНА  РАДА

Хорошівський район,  Житомирська область

      Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації.

   Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – детальний план території «Земельної ділянки по вул. Кутузова в с. Рижани Хорошівського району Житомирської області».

      Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських слухань інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території по вул. Кутузова в с. Рижани Хорошівського району Житомирської області.

      Містобудівна документація – детальний план територій, розроблена на підставі рішення від 21.08.2019 року.

Замовник: Хорошівська селищна рада.

Платник: Данильчук Ігор Валерійович.

Виконавець: ФОП Матвєєва Ольга Михайлівна

Місце розташування: с. Рижани, вул. Кутузова

     З графічною та пояснюючою частинами містобудівної документації можна ознайомитися в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління соціально-економічного розвитку райдержадміністрації та в Хорошівській селищній раді у відділі земельних ресурсів, понеділок-пятниця з 8.00 до 17.00. Відповідальний начальник відділу земельних ресурсів Засімчук Сергій Миколайович.

     Пропозиції(зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймаються до 14 січня 2020 року включно, за адресою смт. Хорошів вул. Героїв України, 13 в кабінеті відділу земельних ресурсів.

    Пропозиції та зауваження відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

    У слухані можуть приймати участь громадяни і юридичні особи, які визначені п. 7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної Діяльності» повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутата України, депутати місцевих рад.

      Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

   Відповідальний за проведення громадського слухання -  заступник селищного голови  Засімчук Сергій Миколайович.

    Дата громадських слухань будуть призначені у відповідності до вимог Статуту Хорошівської територіальної громади розпорядженням голови, яке буде розміщене на сайті Хорошівської громади в січні 2020 року.