Житомирська область, Хорошівський район

Співпраця з Хорошівським районним сектором філії ДУ «Центр пробації»

Дата: 09.12.2019 08:39

04.12.2019 служба у справах дітей Хорошівської селищної ради спільно із Хорошівським районним сектором філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області провели  годину спілкування з особами, які  засуджені до покарань без позбавлення волі,  на тему «Насильство в сім’ї, захист дітей від жорстокості, попередження злочинів проти них». Присутніх  ознайомлено із законодавчими нормами  правозастосовної практики щодо захисту  жертв сімейного насильства, механізмами співпраці суб’єктів соціальної роботи нашої громади, формуванням діючої реабілітаційної системи для  постраждалих від домашнього насильства.

З особами проведені індивідуальні бесіди щодо  причин та наслідків  вчинення ними правопорушень; надані рекомендації як мінімізувати складні життєві обставини в  сім’ях, налагодити міжособистісні стосунки з членами родин.

Використовуючи різні методи правовиховної роботи, досягаємо визначених цілей.

Служба у справах дітей Хорошівської селищної ради