Цікавий день

Дата: 03.12.2019 17:03

Третє грудня особливий день – день доброти, милосердя та уваги до людей з інвалідністю. Соціальні робітники відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення сьогодні по особливому відвідли мешканців сіл та Хорошева, які мають інвалідність – це були солодкі подарунки від благодійників та меценатів, інформаційні листівки з контактами, куди можна звернутися за допомогою, роз’яснення, як отримати безкоштовну послугу з перевезення. Спільно із службою у справах дітей Хорошівської ради, ювенальною превенцією для дітей з інвалідністю місцевих ліцеїв був організований «Цікавий день». Спочатку хлопчики та дівчатка дізналися багато цікавого, що було в цей день в історії, чим він знаменитий, потім власноруч виготовляли для себе чи рідних солодкі їстівні букети. А на завершення отримали призи та відвідали музей історії району.

І хоча в дітей та дорослих попереду ще багато веселих свят, проте сьогоднішній день їм запам’ятався – адже добрі слова, увага, приємні моменти не забуваються.

О.Якубенко, соціальний працівник