Поради на щодень

Дата: 29.11.2019 15:03

Профілактика насильства – важливий напрямок роботи, спрямований на безпечне проживання кожного - дорослого чи дитини, в родині.

Саме тому, відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради провів акцію «Поради на щодень». В в ході акції кожна сім’я, де існує ризик негативної поведінки, що визначено під час відвідування сімей за участю служби у справах дітей Хорошівської селищної ради, дільничних інспекторів, інспектора ювенальної превенції місцевого відділення поліції, отримає лист, в якому чітко роз’яснено, шляхи подолання складних життєвих обставин, правила упередження конфліктних ситуацій та обов’язки батьків стосовно забезпечення права дітей жити без будь – яких проявів насильства.

О.Кучер, заступник начальника