Актуально для сучасної молоді

Дата: 29.11.2019 14:20

З метою упередження жорстокого поводження  в дитячому та підлітковому середовищі, ризикованої та суїцидальної поведінки, ранньої вагітності у підлітковому віці, толерантного ставлення один до одного, служба у справах дітей Хорошівської селищної ради залучила до роботиміжнародний благодійний фонд «Місія в Україну».

Представники фондуспільно із службою у справах дітей,відділом сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення, відділом освіти, 28.11.2019організували та провели у навчальних закладах Хорошівської ОТГ профілактичні заходи  для учнів старших класів.

Діти отримали змістовну інформаціюпро негативні  наслідки алкогольної, наркотичної та інших видів залежностей; отримали рекомендації щодо формування вмінь та навичок протистояння тискам, що штовхають до ризикованої поведінки.

Учасники тренінгу мали можливість опрацювати актуальні питання підліткового віку:

• небажана вагітність та аборт;
  • методи контрацепції та ризик вагітності при їх використанні;
  • венеричні хвороби, СНІД та їх загроза життю.
  • психологічні та фізіологічні наслідки ризикованої поведінки.

Місія в Україну присвятила себе допомозі найвразливішим громадянам нашого суспільства. Будь то безвихідь, душевний або фізичний біль, беззахисність, недоїдання, хвороба або потреба у реабілітації.

Волонтери Місії в цікавій та доступній формі наповнили  необхідною інформацією наших підлітків.

служби у справах дітей

Олена СЕМЕНІЙ