Історія успіху громади – 2019: Хорошівська об’єднана територіальна громада

Дата: 04.10.2019 09:45

Фото без описуМешкаці Хорошівської ОТГ розказують про найбільші здобутки та успіхи своєї громади у інфраструктурі, фінансовій сфері, сільському господарстві тощо.

Фінансовий портал Maanimo проводить масштабний проект «Історії громад: успіх-2019», присвячений реформі децентралізації. Ми хочемо розповісти найцікавіші історії успіху українських ОТГ і сьогодні публікуємо історію успіху Хорошівської ОТГ, що в Житомирській області.

До складу громади входить 42 населених пункти в яких проживає 16281 жителів.

Столярчук Володимир Володимирович народився 30 листопада  1971 року.Фото без опису

Має громадянство України. Освіта вища, закінчив Вінницький медичний університет в 1995 році, спеціальність – лікувальна справа. З 1995 р. по 2000 рік працював лікарем дерматологом у Володарсько-Волинській ЦРЛ.

З 2000 року по 2013 рік – головний санітарний лікар Володарсько-Волинського району.

З 2013 року по 2 листопада 2015 року працював начальником Коростенського міжрайонного управління держсанепідемслужби.

25.10.2015 р. обраний Володарсько-Волинським селищним головою.

18.12.2016 р. обраний Хорошівським селищним головою.

Одружений, дружина – Столярчук Лариса Геннадіївна. Має двоє дітей: донька – Олександра, син – Іван.

Хорошівська селищна рада це громада яка займає 55% Хорошівського району району.

Об’єднання мало на меті  утворення спроможних територіальних громад з нерозривною територією, спільними історичними, природними, етнічними, культурними та іншими чинниками, визначеним адміністративним центром, що має розвинуту інфраструктуру і розташований найближче до географічного центру території об’єднаної територіальної громади.

Досягнення та успіхи

1. Проведення санації(реконструкції) будівлі Володарсько-Волинської гімназії по вул.Гвардійців Кантемирівців, 4  в смт.Володарськ-Волинський Житомирської обл.(з урахуванням утеплення стін) (коригування).
  2. Проведення санації(реконструкції) будівлі Володарсько-Волинського ЦРД по вул.Володарського, 25 А в смт.Володарськ-Волинський Житомирської обл(з урахуванням утеплення стін).
  3. Придбання спецтехніки (сміттєвоза з боковим завантаженням,екскаватора-бульдозера) для Хорошівського житлово-комунального підприємства Хорошівської селищної рад.
  4. Капітальний ремонт зовнішніх мереж водопроводу по вул.Житомирській в смт Хорошеві.
  5. “Будівництво спортивного майданчика з штучним покриттямза адресою:вул.Кутузова,46 с.Рижани Хорошівського району Житомирської обл.”.
  6. Проведення та відновлення  вуличного освітлення в с.Сколобів, Краївщина , Грушки, Рижани, Хорошів.
  7. Проведення капітального ремонту доріг у смт. Хорошів.

Плани на майбутнє

1. Заходи  щодо  відновлення  і  підтримання  сприятливого  гідрологічного режиму та санітарного стану р.Ірша в адміністративно- територіальних межах с.Рижани,смт.Хорошів.

2. Реконструкція  Рижанської   гімназії.

3. Проведення  капітального  ремонту  стадіону «Спартак» смт. Хорошів.

4. Реконструкція біологічних  очисних  споруд , каналізації смт. Хорошів.

5. Будівництво мультифункціонального майданчика для занять ігровими видами спорту, а саме: футбол, баскетбол, волейбол, великий теніс, який планується встановити на території Зубринської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та будівництво спортивного майданчика в с. Краївщина.

Джерело: Maanimo