Візьміть дитину у родину!

Дата: 30.09.2019 14:56

Ось уже 10 років поспіль щороку 30 вересня, відкинувши всі турботи і проблеми та забувши про буденність, ми святкуємо день любові, милосердя і добра – День усиновлення.Служба у справах дітей Хорошівської селищної ради вітає з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята– усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів/піклувальників, патронатні сім’ї, вітаємо всіх працівників структурних підрозділів Хорошівської ОТГ, Хорошівської РДА, які реалізовують політику держави у сфері соціального захисту дітей.

27 вересня на базі будинку культури, за сприяння дитячої театральноїстудії «Феєрія»дляусиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів/піклувальників, патронатних сімей та їх вихованців службау справах дітей організувала святковий концерт, де дітки у віршах, піснях, танцювальних композиціях показували свою любов до людей, які стали їм найріднішими.Селищний голова Володимир Столярчук висловив велику вдячність всім тим, хто небайдужий до дитячої долі, усім, хто щодня допомагає дітям знайти свою сім’ю, дарує віру та надію на краще майбутнє.Голова громади запевнив, що всім суб’єктам соціальної роботи Хорошівської ОТГвистачить наполегливості, фаховості професійнопровадити державну політику у сфері захисту прав дітей.Начальник ССД Хорошівської селищної ради Олена Семеній довела до відома присутніх, що в нашій громаді активно розвиваються майже всі сімейні форми виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. На території громади проживають та виховують дітей 25 сімей опікунів/піклувальників,функціонує 6 прийомних сімей; 1 дитячий будинок сімейного типу; розпочала діяльність 1 патронатна сім’я, ще один кандидат у патронатні вихователі успішно пройшов навчання та отримав довідку рекомендацію про можливість надання послуги з патронату над дитиною.На території Дашинськогостаростинського округу православна громада (місія «Міст у життя») будує два будинки для ДБСТ, в одному з яких буде проживати ДБСТ нашої громади. Прийомні батьки, батьки вихователі закликали присутніх наповнити свої серця любов’ю, милосердям, турботою до обездолених дітей, ділилися рецептами щастя батьківства.

Всіх учасників свята частували печивом, цукерками, підготували подарунки.

23 – 30 вересня  спеціалісти ССД серед населення громади проводили інформаційно рекламну кампанію щодо популяризації сімейних форм виховання дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, надавали населеннюбільш докладну інформації з питань створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, ознайомлювали  з  умовами реформування закладів інституційного догляду та виховання дітей.

Бажання взяти на вихованнядитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки у небайдужих до чужого горя, душевно щедрих і готових до самопожертви людей.Будьмо милосердними, подаруймо родинне тепло, віру, надію і любов тим, хто цього сьогодні потребує!!!

Начальник служби у справах дітей

Хорошівської селищної ради

Олена Семеній