День рятувальника

Дата: 17.09.2019 15:36

Традиційно 17 вересня відзначаємо День рятівника України.

З нагоди свята відбулися урочисті події в Хорошівському будинку культури (малий зал), де щиро всіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятувальника, привітав заступник селищного голови Засімчук Сергій Миколайович.

Керівник побажав їм усім міцного здоров'я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Щоб мир і злагода панували у домівках, а Господь Бог оберігав  від усіх негараздів.

Самих мужніх, сильних духом, що з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії, тих що цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готових якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги, нагородили Подяками.