ВЧИТЕЛЬСЬКА  СЕРПНЕВА КОНФЕРЕНЦІЯ

Дата: 02.09.2019 17:26

30 серпня 2019 року у великій залі Хорошівського Будинку культури відбулась серпнева вчительська конференція. Усіх запрошених педагогів привітали селищний голова Володимир Столярчук, заступник голови районної ради Лілія Ковальчук, начальник відділу освіти Тетяна Шарненкова та вручили грамоти і подяки за сумлінну працю, за підготовку учнів - переможців районних, обласних олімпіад та конкурсів. Із привітальним словом до присутніх звернулась директорка Комунальної установи «Інклюзивний ресурсний центр» Новоборівської селищної ради Ольга Поліщук, яка окреслила ряд питань з організації співпраці інклюзивно-ресурсного центру із закладами освіти Хорошівської громади.

Вітаємо вчителів з Днем знань – 1 вересня! Бажаємо усім міцного здоров’я, здібних учнів та творчого підходу до своєї нелегкої праці!