Молодыжна рада

Дата: 23.08.2019 22:50

23 серпня в залі засідання Хорошівської селищної ради відбулося перше засідання Молодіжної ради.

Розпорядженнями селищного голови Столярчука В.В. було затверджено Положення про Молодіжну раду та її персональний склад в кількості 18 чоловік.

Молодіжна рада являється консультативно-дорадчим органом з питань реалізації Молодіжної політики на території Хорошівської селищної ради. Безпосередня мета її діяльності сприяти взаємодії органів місцевого самоврядування та молоді громади, забезпечувати участь молоді у прийнятті рішень щодо реалізації молодіжної політики.

На засідання Молодіжної ради було обрано голову Молодіжної ради (Засімчука С.М.), секретаря (Трофімову А.М.) та заступників ради (Ніколаєнко О.М., Чижевську А. В.)

Також на порядку денному членами Молодіжної ради було розглянуто напрямки діяльності ради та їх реалізація.

Молодіжна рада з метою розвитку Хорошівської ОТГ покликана згуртовувати молодь для тісної співпраці з органами місцевого самоврядування для створення та реалізації цікавих проектів на  території нашої ОТГ.

Окрім того, молоддю Хорошева було відразу запропоновано створити  зону вільного WI-FI в центрі смт. Хорошів.