Про скликання позачергової двадцятої сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 19.08.2019 14:39

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 16.08.2019      № 37

Про скликання позачергової двадцятої сесії

селищної ради восьмого скликання

1. Керуючись  статтями  42 та 46  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати позачергову двадцяту сесію Хорошівської селищної ради восьмого скликання.

2. Головам постійних комісій провести засідання профільних постійних комісій відповідно до вимог статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

3. Провести пленарне засідання позачергової двадцятої сесії 21.08.19 о 10.00 год. у приміщенні селищної ради.

4. Внести на розгляд пленарного засідання двадцятої сесії селищної ради наступні проекти рішень:

4.1. Про затвердження рішень комісії про переможців конкурсу  на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти та затвердження керівників дошкільних навчальних закладів, Статутів, Положень і  передавальних актів  комунальних закладів освіти.

4.2. Про  план  роботи   селищної ради на ІІ півріччя 2019 рок.

4.3. Про    внесення   змін   до  рішення Хорошівської      селищної       ради від 30.12.16 № 18 «Про утворення і затвердження структури виконавчих органів та штатного розпису Хорошівської селищної ради.

4.4. Про оренду нерухомого майна.

4.5. Про встановлення сталої оплати комунальних платежів при оренді комунального майна в Хорошівському ліцеї№1.

4.6. Про внесення змін до  селищного бюджету Хорошівської селищної на 2019 рік.

4.7. Про внесення змін до рішення селищної ради від 15.06.18 №346 «Про затвердження Положення про службу з перевезення осіб та дітей з інвалідністю».

4.8. Про  надання   дозволу   на списання основних засобів.

4.9. Про припинення права користування та вилучення земельних ділянок.

4.10. Про встановлення поштової (юридичної) адреси об’єктам нерухомого майна.

4.11. Про затвердження технічної документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок.

4.12. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність та в оренду.

4.13. Про продовження дії договорів оренди земельних ділянок.

4.14.  Про надання дозволу на викуп земельної ділянки.

4.15. Про надання дозволу на розробку детального плану території населених пунктів селищної ради.

4.16. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (віднов-лення) меж неуспадкованих земельних ділянок паїв в натурі (на місцевості).

4.17. Про надання дозволів на виготовлення документації із землеустрою.

4.18. Про надання дозволу  на укладення  договору для встановлення  строкового земельного сервітуту.

4.19. Про затвердження переліку земельних ділянок  сільськогосподарського призначення для продажу права оренди  на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами.

4.20. Про  розгляд листів Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області

4.21. Про надання згоди на поділ земельних ділянок комунальної власності.

4.22. Про створення робочої комісії щодо співробітництва з Новоборівською селищною радою на фінансування архівної установи Хорошівської селищної ради.

4.23.Про затвердження рішень виконкому прийнятих в міжсесійний період.

4.24. Різне: інформації, повідомлення.

Селищний голова                                                           В.В. Столярчук