ХОРОШІВСЬКА   СЕЛИЩНА  РАДА

Хорошівський район,  Житомирська область

Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації

          Оголошується збір пропозицій від громадськості щодо проекту містобудівної документації – детальний план території «Житлового кварталу садибної забудови обмеженою вулицями Незалежності, набережною та прибережно-захисною смугою існуючого озера в смт. Хорошів»

Відповідно до Постанови КМУ від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських слухань інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» запрошуємо громадян та представників установ, організацій та підприємств для проведення розгляду та врахування пропозицій громадськості щодо проекту містобудівної документації детального плану території в смт. Хорошів, житловий квартал садибної забудови обмеженою вулицями Незалежності, набережної та прибережно-захисною смугою існуючого озера, Хорошівського району Житомирської області.

Містобудівна документація – детальний план територій, розроблена на підставі рішення від 21.10.2008 року.

Замовник: Хорошівська селищна рада.

Виконавець: ДП «Управління проектно-вишукувальних робіт» ЗАТ «БУДСЕРВІС»

Місце розташування: в смт. Хорошів, житловий квартал садибної забудови обмеженою вулицями Незалежності, набережної та прибережно-захисною смугою існуючого озера, Хорошівського району Житомирської області.

З графічною та пояснюючою частинами містобудівної документації можна ознайомитися в відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства управління соціально-економічного розвитку райдержадміністрації та в Хорошівській селищній раді у відділі земельних ресурсів, понеділок-п’ятниця з 8.00 до 17.00. Відповідальний головний спеціаліст-землевпорядник Чижевська Лариса Миколаївна.

Пропозиції (зауваження) від фізичних та юридичних осіб приймаються до 16 вересня 2019 року включно, за адресою смт. Хорошів вул. Героїв України, 13 в кабінеті відділу земельних ресурсів.

Пропозиції та зауваження відповідно до ч. 6 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» приймаються у письмовій формі, із зазначенням  прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог чинного законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

У слухані можуть приймати участь громадяни і юридичні особи, які визначені п. 7 ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної Діяльності» повнолітні особи, представники органів самоорганізації населення, народні депутата України, депутати місцевих рад.

Пропозиції та зауваження, що надійшли після встановленого терміну не розглядаються.

Відповідальний за проведення громадського слухання-начальник відділу земельних ресурсів Засімчук Сергій Миколайович.

Громадські слухання будуть проходити о 10 год 17 вересня 2019 року в залі засідань Хорошівської селищної ради за адресою: смт. Хорошів вул. Героїв України, 13 (ІІ поверх)