Житомирська область, Хорошівський район

Відділ сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення І Н Ф О Р М У Є

Дата: 14.08.2019 09:27

Спецавтомобіль використовується для перевезення до підприємств, установ і організацій різної форми власності та підпорядкування, банківських установ,  медичних установ, органів ісцевого самоврядування, органів виконавчої влади, протезно-ортопедичних підприємств, для взяття участі в культурно-масових заходах, що проводяться в селищі Хорошів на державні свята, на навчання.

Заявки на обслуговування спецавтотранспортом приймаються за три дні до виїзду (в особливих випадках - не менш ніж за 1 день до виїзду).  При цьому вказується день, час, початковий та кінцевий пункт маршруту, час виїзду та наявність супроводжуючої особи. Заявки реєструються в спеціальному журналі замовлень.

Послуги з перевезення надаються особам по заяві не частіше 1 разу на тиждень, крім транспортування до закладів охорони здоров’я та у разі потреби в  медичній допомозі.

Для отримання послуги з перевезення між Отримувачем та відділом має бути підписаний Меморандум для перевезення та Отримувачу необхідно подати:

- ксерокопію паспорта;

- ксерокопію ідентифікаційного коду;

- ксерокопію пенсійного посвідчення;

- ксерокопію довідки МСЕК або посвідчення (або медичного висновку для дітей з інвалідністю);

- інформацію про наявність (відсутність) транспорту, отриманого через орган соціального захисту населення;

З В Е Р Т А Й Т Е С Я

12101  смт. Хорошів , вул. Соборна, 7     Телефон (04145) 3-22-10, 0961013689