Пошук

СПІЛЬНО ПРАЦЮЄМО НА РЕЗУЛЬТАТ

Дата: 14.08.2019 09:11
Кількість переглядів: 828

       09 серпня 2019 року у Хорошеві відбулася знакова подія, спрямована на підтримку осіб та дітей з інвалідністю – мешканці селища, селищний голова, працівники організацій та установ урочисто приймали спецавтомобіль, що надійшов до відділу сімї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради відповідно наказу Мінсоцполітики від 23.05.2019 року №797 «Про забезпечення спеціально обладнаним автомобілем для перевезення осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно – рухового апарату».

    Проаналізувавши статистику серед людей з інвалідністю, а це понад 1200 чол., ми з’ясували, що 68 осіб з порушеннями опорно – рухового апарату, з них 28 користуються інвалідними візками. З 96 дітей з інвалідністю, які мешкають у громаді - 35 дітей мають порушення опорно – рухового апарату, 10 - користуються інвалідними візками.

     Саме тому ще у червні 2018 року виконком Хорошівської селищної ради, розглянувши пропозицію відділу сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення щодо можливості придбання за кошти державного бюджету спеціально обладнаного автомобіля для перевезення осіб та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно – рухового апарату та керуючись законами України “Про місцеве самоврядування в Україні”, «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», «Про реабілітацію інвалідів в Україні», «Про соціальні послуги», указами Президента України «Про заходи щодо створення сприятливих умов для забезпечення соціальної медичної та трудової реабілітації інвалідів», «Про додаткові невідкладні заходи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями», Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року №189, затвердив Положення про службу з перевезення осіб та дітей з інвалідністю, які мають порушення опорно – рухового апарату. Відтоді розпочалася копітка робота з інформування населення про можливість отримання послуги з перевезення, підписання Меморандуму на перевезення, підготовка спільно з УПСЗН райдержадміністрації відповідних документів на розгляд Мінсоцполітики.

      Наразі, з нами підписали Меморандум на перевезення 47 чоловік, в т.ч. дітей, і ми готові надавати послуги. Проте, працюючи на перспективу, ми продовжуємо інформаційну кампанію серед населення, долучаючи до цього медичні установи, в.о.старост, соціальних робітників, уже подали на розгляд сесії селищної ради звернення щодо розширення категорій отримувачів послуги з перевезення, переймаючись проблемами не лише людей на візках, а й тих, хто втратив зір, хто має тяжку форму онкозахворювань, стареньких громадян, які через вік та хворобу не можуть самостійно пересуватися.

      Добрі справи робляться не помітно, однак результат – це головне. Наш результат – це спільна турбота про людей починаючи від рішень Уряду, Мінсоцполітики, селищної ради та відповідального виконання посадових обов’язків працівників відділу.

Н.П.Осадчук, начальник відділу


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь