Хорошівська ОТГ підтримує  талановитих дітей!

Дата: 26.06.2019 16:41

Зі слів селищного голови Столярчука Володимира Володимировича обдаровані, талановиті діти – це майбутня творча й інтелектуальна еліта  нашого країни. Виявлення та підтримка  таких  дітей  допомагає їх творчій реалізації, завзятості й сміливості у своїх прагненнях. Наша громада пишається своїми юними талантами, які  пензлем та фарбою прикрашають наше селище.

Знавці художньої майстерності (Голяченко Анна, Семеній Маргарита, долучилась Хропонюк Анастасія) розпочали  реалізовувати свої  творчі проекти у незвичайний спосіб: обирають споруди, будівлі, що були попередньо загиджені «золотими підлітками» та перетворюють їх у витвори мистецтва.

Так,  дівчата на будівлі  Хорошівського ЦПМСД  зобразили «Квітучу Україну», на стінах зупинки, що знаходиться по вул. Незалежності намалювали «Філософію космосу».

Така творча позиція майбутніх художниць закликає наших дітей до змістовного дозвілля, позитивного самовираження. Для того,  щоб юні майстрині втілювали в життя свої задуми  селищна рада  закуповує  потрібні фарби, пензлі та має надію, що до маленького творчого колективу дівчат   приєднаються інші талановиті діти. Адже, підтримка, розвиток творчих здібностей наших дітей  допоможе уникнути дитячої бездоглядності, негативної поведінки підлітків, прививатиме їм естетичний смак, вміння творити красу.

Начальник служби у справах дітей

Семеній О.І.