Про скликання чергової дев’ятнадцятої  сесії селищної ради восьмого скликання

Дата: 20.06.2019 11:07

?? ??µ??·????»??????°?? ???????????? ??·????±????°??¶??µ???? ??·??° ??·??°?????????? "????µ????± ????????°??????"

ХОРОШІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

селищного голови

від 17.06.2019      № 27

Про скликання чергової дев’ятнадцятої

сесії селищної ради восьмого скликання

1. Керуючись  статтями  42,46 та 46  Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", скликати чергову дев’ятнадцяту  сесію Хорошівської селищної ради восьмого скликання.

2. Головам постійних комісій провести засідання профільних постійних комісій відповідно до вимог статті 47 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні".

3. Провести пленарне засідання чергової дев’ятнадцятої сесії 27.06.19 о 10.00 год. у приміщенні селищної ради.

4. Внести на розгляд пленарного засідання дев’ятнадцятої сесії селищної ради наступні проекти рішень:

4.1. Про    реорганізацію    Хорошівського   навчально - виховного комплексу «ДНЗ–ЗНЗ  І-ІІІ ступенів» №1 шляхом поділу у  комунальний    заклад, Хорошівський  ліцей  №2 Житомирської області  та Хорошівький заклад дошкільної освіти.

4.2. Про  реорганізацію Давидівського навчально- виховного комплексу «ДНЗ-ЗНЗ І-ІІ ступенів»   шляхом  поділу у комунальний заклад, Давидівську гімназію Житомирської області та  Давидівський заклад дошкільної освіти.

4.3. Про  реорганізацію  Дворищенської загальноосвітньої  школи І - ІІ ступенів шляхом перетворення у комунальний комунальний заклад,   Дворищенську гімназію Житомирської області.

4.4. Про внесення змін до  селищного бюджету Хорошівської селищної на 2019 рік

4.5. Про встановлення  ставок та пільг зі сплати земельного податку на території Хорошівської  селищної ради на 2020 рік.

4.6. Про  встановлення  ставок та  пільг  із сплати  податку  на  нерухоме   майно, відмінне від земельної ділянки, на території Хорошівської селищної ради на 2020 рік.

4.7. Про встановлення ставок транспортного податку на території Хорошівської селищної ради на 2020 рік.

4.8. Про визначення мінімальної вартості орендного платежу за нерухоме майно для фізичних осіб на території Хорошівської селищної ради на 2020 рік.

4.9. Про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2019 рік.

4.10. Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб на території Хорошівської селищної ради на 2020 рік.

4.11. Про затвердження Положення про   загальні     збори членів Хорошвської     територіальної  громади  за місцем проживання.

4.12. Про затвердження переліку об'єктів комунальної власності
Хорошівської територіальної  громади.

4.13.  Про утворення відділу центр надання адміністративних послуг Хорошівської селищної ради та затвердження Положення про відділ.

4.14. Про    внесення   змін  до  рішення Хорошівської      селищної      ради від 30.12.16 № 18 «Про утворення і затвердження структури виконавчих органів та штатного розпису Хорошівської селищної ради».

4.15. Про затвердження рішень комісії про переможців конкурсу  на посаду керівників комунальних закладів загальної середньої освіти.

4.16. Про  затвердження рішень виконавчого комітету, прийнятих в міжсесійний період.

4.17. Про розгляд заяви  селищного голови.

4.18.  Про     розгляд     клопотання ГО «Максимум Волинський».

4.19. Про затвердження вартості платних послуг, що надаються  Хорошівським житлово-комунальним підприємством.

4.20. Про надання згоди на поділ земельних ділянок комунальної власності.

4.21.  Про надання дозволу на розробку детального плану території населених пунктів селищної ради.

4.22. Про встановлення поштової (юридичної) адреси об’єктам нерухомого майна.

4.23. Про припинення права користування та вилучення земельних ділянок

4.24. Про надання дозволів на виготовлення документації із землеустрою

4.25. Про затвердження документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність та в оренду

4.26. Про  погодження затвердження  земельних ділянок сільськогоспо-дарського призначення розташованих за межами населених пунктів Хорошівської селищної ради.

4.27.  Різне: інформації, повідомлення.

Селищний голова                                                           В.В. Столярчук