Ярмарок професій для старшокласників

Дата: 22.05.2019 18:25

20 травня у Будинку культури смт Хорошів відбувся ярмарок професій для старшокласників, організований фахівцями районної філії Житомирського обласного центру зайнятості.
Близько 200 учнів 9,10 та 11 класів знайомилися із правилами вступу та навчанням у ВНЗ та ПТУ м.Житомира та області. Серед запрошених були представники Житомирського національного агроекологічного університету, державного університету ім. І.Франка, університету "Україна", агротехнічного коледжу, вищого професійного технологічного училища, центру професійно-технічної освіти, Головинського вищого професійного училища нерудних технологій.
Захід мав на меті допомогти учням зорієнтуватися у розмаїтті професій і навчальних закладів та допомогти правильно обрати майбутній професійний шлях.