Дієва підтримка міжнародної організації «Партнерство «Кожній дитині».

Дата: 22.05.2019 18:22

Всі родини з дітьми, які перебувають на обліку у відділі сім’ї, дітей, молоді, спорту та соціального захисту населення Хорошівської селищної ради охоплені соціальними послугами, в т.ч. за сприяння депутатів всіх рівнів, громадських організацій та релігійних громад. Для забезпечення всебічної підтримки, допомоги у вирішенні проблем сімей, особливо жінок, відділ прийняв участь у конкурсі проектів та виграв грант у сумі 24500 грн. від МБО «Партнерство «Кожній дитині».

За час реалізації проекту планується

• змінити підхід жінки до себе як до особистості, яка заслуговує на повагу, шану;
  • мотивувати жінку до усвідомленого ведення здорового способу життя;
  • навчити бути відповідальною у виконанні батьківських обов’язків;
  • спонукати жінку від переходу «очікування допомоги» до «самореалізації».

Водночас, на перспективу, очікується, що

• якісно підвищиться потенціал жінки, її благополуччя;
  • учасниці проекту зможуть впливати на позитивне функціонування інших сімей з дітьми.

Всі заходи проекту реалізовуватимуться до вересня 2019 року за підтримки та участі соціальних партнерів відділу.